UWAGA WAŻNE INFORMACJE !!!

Szanowni Państwo,

właśnie dostałem informacje, że dzisiejszy trening (17.10.2016) jest odwołany. Powodem jest brak kompletnego zamontowania balonu.

Jutro rozgrywamy mecz kontrolny w "11" z AP Radość. Poniżej powołania i informacje organizacyjne.

Bardzo proszę o wiadomość, jeśli ktoś nie będzie mógł być obecny na meczu, w jego miejsce zostanie powołany inny zawodnik i zdecydowanie ułatwi to organizację i planowanie założeń meczowych.

SEMP - AP Radość 2003/04

Data:18.10.2016 r.

Miejsce:ul. Halna 20 (Wawer, Falenica)

Godzina zbiórki zawodników:18.00

Godzina meczu:19.00

Co zabieramy: Obuwie do gry na sztucznej/naturalnej nawierzchni, ochraniacze, przybory do kąpieli, wodę do picia (najlepiej z sokiem cytryny i miodem) oraz przekąskę (np. jogurt, banan, kanapkę -najlepiej z ciemnym pieczywem, wędliną oraz warzywami).

Ze względu na szkołę, zawodnicy po meczu zostaną zwolnieni z obowiązku brania kąpieli.

GRAMY W STROJACH TRENINGOWYCH!

Powołani:

Kornel, Szymon, Banan, Gala, Słupek, Gąska, Groszek, Jędrek, Borys, Furman, Chałka, Miłosz, Remek, Sebastian, Żagiel, Michał, Konik, Grześ, Piotrek Kosiarski, Igor, Mateusz Dryja, Kotlet