Pochwała + komentarz trenera

Na poniedziałek 30 maja było zadane zadanie z obejrzeniem meczu i dokonaniem analizy na kartkach.

Chciałbym pochwalić te osoby, które zrobiły i przyniosły zadanie na wyznaczony termin. Większość osób wykonała zadanie.

Cieszy mnie również fakt, że dwie osoby, które nie były na poniedziałkowym treningu to załatwiły sprawę wcześniej - Krzysiek zapytał czy w związku z jego nieobecnością może donieść w innym terminie, a Maciek zrobił zadanie i wysłał je do mnie mailowo. Jak się chcę to się da! Trzeba szukać rozwiązań, a nie wymówek! Brawo WY! :)

Pamiętajcie, że takie zadanie nie są dla mnie. Pomagają one Wam spojrzeć na grę swoją i kolegów z innej perspektywy, czasami dostrzec rzeczy, których nie widzicie będąc na boisku. Takie zadania to element treningu z tej "sfery pozaboiskowej", który również jest ogromnie ważny. Takie zadania rozwijają więc Was samych, a dzięki temu również drużynę. Nie robiąc takiego zadania osłabiacie siebie, a przez to również drużynę.

Rozwijajmy się i motywujmy razem! Bądźmy odpowiedzialni za siebie, ale i za drużynę! To samo tyczy się sfery boiskowej. Na treningu nawzajem powinniście się pilnować i utrzymywać skupienie. Wszyscy mają być zaangażowani, bo jeśli na treningu jest rozluźnienie to potem to samo będzie na meczu. Dlatego jeśli ktoś nie angażuje się w trening na 100% to nie ciągnie drużyny do góry tylko w dół i przez to ją osłabia. Pilnujcie się na wzajem, bo jesteście drużyną i jeśli rozwijacie siebie jako zawodników - to rozwijacie drużynę. Jeśli będziecie mocniejsi jako drużyna - będziecie mogli lepiej rozwijać się jako zawodnicy. Jesteście współzależni od siebie nawzajem. Dbajcie o siebie dbając o jakość pracy!

pozdrawiam, Trener Wojtek