MKS Piaseczno - SEMP I 0-5

Dobry mecz rozegrała ekipa SEMPa I od początku kontrolując przebieg gry i realizując założenia taktyczne. Efektem tego było dużo sytuacji i mądra gra w środkowej strefie boiska. Cieszy gra na "zero" z tyłu.

Warto podkreślić dobrą grę Sebastiana Jałtuszyka, który podejmował inteligentne decyzje w środku pola. Jasiek Grądzki zagrał agresywniej w odbiorze w stosunku do poprzedniego meczu, a nasz bramkarz Szymon Balcerzak odważnie zaczął komunikować „moja!”. W pierwszym składzie wybiegł dziś na prawej obronie Mateusz Dryja, który bardzo dobrze pokazywał się do gry w ofensywie oraz mądrze rozgrywał piłkę przez środek obrony i defensywnego pomocnika.

Słowa uznania należą się oczywiście całej formacji ofensywnej – w końcu strzeliliśmy 5 bramek! Do poprawy po tym meczu na pewno komunikacja, mniej kiwania w środkowej strefie boiska – czasem nasz zawodnik „pchał się” sam na 5 (!!!) przeciwników!

"Ciekawa" sytuacja miała miejsce koło 15 minuty pierwszej połowy, gdy pani sędzia po kilku protestach ze strony trenerów odnośnie spalonych poprosiła ich na rozmowę i...zapytała czy w tej lidze gramy na spalone ;)

Gratulacje dla całe drużyny! Pamiętajcie o cieszeniu się po zwycięstwach! Jeśli ktoś kiedykolwiek wbił Wam do głowy, że to "wieśniactwo" to zapomnijcie o tym! To Wasza chwila chłopcy i należy ją świętować!

Bramki strzelali:

18'Błaskiewicz(asysta Grądzki)

26'Osica(Błaskiewicz)

34'Juszczuk(po wybiciu bramkarza, piłka odbiła się od jego głowy ;) )

49'Bartkiewicz(Ciepieniak)

53'Ciepieniak(dobitka po strzale Juszczuka).