KILKA WAŻNYCH INFORMACJI!

1.Dzisiaj można odbierać kalendarze ze zdjęciem drużyny oraz takiej samej wielkości swoje zdjęcie w klubowym stroju.  Można to zrobić przed treningiem(pierwsza drużyna) i po treningu(druga drużyna). Koszt takiego zestawu to 50zł. Proszę przygotować taką kwotę jeśli ktoś chce nabyć zestaw.

2. W weekend nie ma treningu, ponieważ na naszych obiektach organizowany jest turniej o puchar burmistrza.

3. Udało mi się zgłosić, ale niestety tylko jedną drużynę na turniej w sobotę i niedzielę. Mnie nie będzie, bo jestem na studiach podyplomowych z Analizy gry sportowej we Wrocławiu, ale będzie z Wami Trener Kacper(podaje numer telefonu w razie spóźnienia lub nieobecności: 696263122). Zabieramy ze sobą legitymacje, ochraniacze, buty do gry na HALI oraz obowiązkowo zgodę od rodziców - "Zgody powinny zawierać stwierdzenie, że dana osoba nie ma przeciwwskazań do udziału w amatorskich turniejach sportowych."

Zbiórka w sobotę o godz.14 w hali Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3.

Podaje nasz terminarz:

Rocznik 2003 i młodsi gr. II
godz.14.30 Football T. - Alfa II

14.45Orlik I- SEMP

15.00Alfa II– SEMP

15.15 F.T - Orlik I

15.30 Orlik I - Alfa II

15.45SEMP- F.T.
--------------------------------------
-----------------------------------------
Niedziela 13.12.2015
12.00-14.00 Grupa finałowa 2003

Przepisy

1. Turniej prowadzony jest wg przepisów gry w piłkę nożną z wyłączeniem przepisu o spalonym.
  2. Niedozwolona jest gra wślizgiem.
  3. Wrzut z autu wykonywany jest nogą.
  4. Bramkarz poza rzutem od bramki, wprowadza piłkę do gry ręką.
  5. Wszystkie mecze (faza grupowa ) trwają 12 minut. Mecze w grupach finałowych trwają 15 minut
  6. Sędzia może wobec uczestnika turnieju zastosować kary czasowe 2 i 5 min oraz wykluczenia z całego meczu lub całego turnieju w zależności od popełnionego przewinienia.
  7. Mecze rozgrywane są w składach 6-osobowych (5 zawodników w polu + bramkarz)
  8. W trakcie gry można dokonywać dowolnej ilości zmian, muszą one być jednak dokonane w obrębie strefy zmian.
  9. W przypadku wątpliwości co do tożsamości lub daty urodzenia zawodnika drużyny przeciwnej sprawdzenie legitymacji szkolnej dokonuje organizator na wniosek kapitana najpóźniej w przerwie meczu. Każdy uczestnik musi posiadać w czasie turnieju ważną legitymację szkolną. Jej brak może spowodować wykluczenie uczestnika z turnieju.

POWOŁANI ZAWODNICY:

Szymon Balcerzak