Delta Warszawa vs SEMP Warszawa 1:3 (1:1)

W sobotę po dobrym meczu i realizacji treści, nad którymi pracowaliśmy w trakcie tygodnia wygrywamy z Deltą 3:1. Był to bardzo wyrównany mecz, w którym to jednak nasz zespół strzelił więcej bramek. Cieszy też wypełnienie w większości zadań indywidualnych w ofensywie i defensywie.

Zaczęliśmy bardzo dobrze, bo już na początku meczu Krzysiek Bartkiewicz wrzucał z rzutu rożnego, Michał Ciepieniak w zamieszaniu uderzył piłkę na bramkę, którą bramkarz odbił w górę. Tam już na posterunku stał Borys Błaskiewicz, który umieścił futbolówkę do bramki z 2m.

Delta w tej połowie odpowiedziała jeszcze bramką i do przerwy mamy 1:1.

W 10 minucie drugiej połowy Michał Ciepieniak wywalczył piłkę na granicy pola karnego i podał do Sebastiana Jałtuszyka, który z pierwszej piłki zagrał do Krzyśka Bartkiewicza. Ten ostatni walczył do końca o piłkę, wykorzystując ostatecznie sytuację sam na sam z bramkarzem. Prowadzimy 2:1.

W 19 minucie tej części gry Maciek Domagalski dośrodkowuje piłkę w pole karne z rzutu wolnego przy linii końcowej. Tam obrońca nieszczęśliwie przedłuża ją na długi słupek gdzie stał Michał Ciepieniak, a ten nie marnuje takich prezentów. Uderza po "długim" słupku i zamyka wynik spotkania. 3:1.

Strzały(celne): Delta 14(6) - SEMP 11(8)